Home » KASI, spol. s. r. o

KASI, spol. s. r. o

KASI, spol. s. r. o

Česky English Deutsch По-русски Français Español Italiano Polszczyzna Magyar Româna Srpski Hrvatski Slovensky Български

KASI, spol. s r. o., sa zaoberá vývojom, výrobou a predajom kanalizačnej liatiny, kanalizačných stúpadiel a liniek na výrobu betónových kanalizačných prvkov, strojnou výrobou a CNC obrábaním.

www.kasi.cz

Popis činnosti společnosti

Oborové zatřízení

Kontaktní informace

  • Ing. Stanislav Ulm
  • Adresa: Masarykovo náměstí 1544 
    53002  Pardubice 
  • Telefon:+420 466 501 755 
  • E-Mail: obchod@kasi.cz 
  • WWW: www.kasi.cz 
  • Jazyková vybavenostČesky, English, Deutsch, Slovensky 

Fotografie

Naše produkty

Poklopy šácht Poklopy šácht
Ponúkame vám moderné a spoľahlivé šachtové poklopy a kruhové vtokové mreže podľa ČSN EN124 so vstupným priemerom 600 mm určených na zakrytie vstupných šácht kanalizácií, nádrží, odlučovačov, samovsakovacích a retenčných systémov.

Liatinové poklopy Liatinové poklopy
Ponúkame vám moderné a spoľahlivé šachtové poklopy a kruhové vtokové mreže podľa ČSN EN124 so vstupným priemerom 600 mm určené na zakrytie vstupných šácht kanalizácií, nádrží, odlučovačov, samovsakovacích a retenčných systémov.

Poklopy na odlučovače Poklopy na odlučovače
Poklopy na odlučovače ropných látok majú špeciálnu úpravu na dosadacej ploche medzi rámom a vekom. Poklopy sú označované nápisom na ráme „SEPARATOR – ABSCHEIDER“. Na ráme poklopu môže byť tiež uvedený názov výrobcu odlučovača.

Šachtové stúpadlá Šachtové stúpadlá
Šachtové stúpadlá sú určené na priame zabudovanie, montáž pomocou príchytiek či dodatočnú montáž do betónových prvkov (nie ak je pri popise stúpadla uvedené inak). Stúpadlá sú dodávané v troch vyhotoveniach jadier – oceľové, antikorové a hliníkové.

Uličný vpust Uličný vpust
Sortiment dielov uličných vpustov vrátane vtokových mreží z prírodných materiálov (betón, liatina a antikorová oceľ) vám umožní zostaviť uličný vpust podľa vašich predstáv zodpovedajúci normám pre betónové diely podľa ČSN EN 1917 a vtokové mreže podľa ČSN EN124.

Liatinové mreže Liatinové mreže
Liatinové vtokové mreže pre uličné vpusty podľa stavebných predpisov ČSN EN 124. Po novom s tlmiacou vložkou z EPDM a možnosťou zaistenia proti krádeži. Vtokové mreže EUROPA – najlepší európsky štandard za vynikajúce ceny!

Betónové kanalizačné prvky Betónové kanalizačné prvky
Prvky uličných vpustov zodpovedajú norme DIN 4052. V našom výrobnom programe sú aj ďalšie diely (napr. prietočné dno, prípojný diel s výtokom DN200) alebo sú diely upravené pre zjednodušenie montáže a skvalitnenie spojení uličných vpustov s potrubím z PVC.

Lapače nečistôt Lapače nečistôt
Lapače sú určené na zachytenie hrubých nečistôt prepadajúcich otvormi kruhových mreží či odvetrávacími otvormi poklopov. Lapače sú vyrobené zo žiarovo zinkovaného plechu, čo zaručuje ich dlhú životnosť.

Kruhové mreže Kruhové mreže
Kruhové mreže sú určené na osadenie do kruhových rámov štandardných šachtových poklopov. Kruhové mreže umožňujú viacsmerné prechádzanie (nepredstavujú nebezpečenstvo pri prejazde cyklistu).

Technológie na výrobu šácht a betónových rúr Technológie na výrobu šácht a betónových rúr
Vyrábame technológie na výrobu betónových kanalizačných prvkov, ako sú betónové šachtové skruže či betónové rúry.

 

O PROVOZOVATELI PARTNEŘI

© 2010 CzechExporters | všechna práva vyhrazena
www.seznam-pneu.cz Batohy Bazény Divadlo Na zábradlí Glass Nail Files HolidayTour - chalupy a chaty horská a dětská kola Superior, Galaxy Knihkupectví Moto inzerce MRK.cz Nabídka práce Nebankovní půjčky Notebooky Nové notebooky Nábytek a bydlení Plastová okna Pneumatiky ABA Posilovací stroje Počasí Předpověď počasí Spodní prádlo - Leontýna Sportovní potřeby Střelivo a zbraně Sádrokartonové desky Trička Ubytování Brno Zdravotnické potřeby Úřad práce
 dotazník průzkum trhu Soutěže satelit reality a nemovitosti